Test Master Nasıl Kullanılır?

Test Master uykuda ingilizce seti sayesinde hayallerinizin mesleğine kavuşun.

Test Master uykuda ingilizce seti sayesinde hayallerinizin mesleğine kavuşun.

Birçok ünlünün ve farklı meslek gruplarından insanların kullandığı Test Master uykuda ingilizce seti sayesinde artık ingilizce öğrenmek çok kolay ve kalıcı. Bilinçaltı öğrenme metodu ile gece uyumadan bilinçaltınızı şartlandırarak uyku esnasında dinleyeceğiniz ses kartarı sayesinde ingilizce öğrenmeniz mümkün.

İçerisinde 1 adet dvd, 30 adet ses kartı ve bir mp3 player bulunmaktadır. Tüm bilgisayar ve dvd’lerle uyumlu olan DVD’yi boş vakitlerinizde dinleyebilirsiniz. 30 adet ses kartından her gün 1 tane dinleyerek 1 ayda, her gün 2 adet dinleyerek yalnızca 15 günde ingilizce öğrenmeniz mümkün. Toplamda 600 cümle ve 600 kelime yer alan Test Master uykuda ingilizce setinde mp3 playerda hediye.

Grammer öğretilerek başlatılan ingilizce kursları hem çok uzun sürmekte hem de kalıcı olmamaktadır. Sürekli pratik istemesi yüzünden bir süre sonra sıkıcı bir hal alır ve tam anlamıyla öğrenemediğiniz gördükçe de hevesiniz kırılır. Bu nedenle kısa zamanda ve kalıcı bir şekilde ingilizce öğrenmek için Test Master uykuda ingilizce setine sahip olun. Hayallerinizdeki mesleği yapmak ve öz güveninizi arttırarak, kendinize her alanda iş imkanı yaratabilmek için Test Master uykuda ingilizce setini deneyin, aradaki farkı kendiniz görün.

Test Master uykuda ingilizce setine sahip olmak için http://www.test-master.net/ adresimizden ürün siparişinizi verebilirsiniz.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.